Załóż lokatę online

Dostęp do bankowości internetowej znacznie ułatwił cały proces korzystania z usług instytucji. Wystarczy kilka minut wolnego czasu, nawet bez wychodzenia z domu, a możesz wybrać lokatę, konto oszczędnościowe, kredyt czy dokonać transakcji bezgotówkowej. Formalności wypełnisz elektronicznie, a wszystko odbędzie się bezpiecznie i intuicyjnie.

Korzystanie z bankowości online jest proste ale przede wszystkim nie wymagające wielu godzin spędzonych w oddziale banku. W przypadku ofert oszczędnościowych wystarczy, że odpowiednio wypiszesz wniosek co trwa zaledwie kilka minut, nawet jeżeli robisz to pierwszy raz. Nie musisz obawiać się dodatkowych opłat, wręcz przeciwnie, decydując się na usługi dostępne internetowo możesz liczyć na korzystniejsze warunki.

Jak wypełnić wniosek?

Zastanawiasz się jak odpowiednio wypełnić formularz zgłoszeniowy by założyć lokatę terminową? To wyjątkowo łatwe i z pewnością nie sprawi Ci żadnych problemów. Zanim zaczniesz wypełniać dane przygotuj wyłącznie swój dowód osobisty. Bank będzie wymagać od Ciebie zaledwie podstawowych informacji, podania imienia, nazwiska, numeru PESEL oraz numer telefonu, ułatwiający kontakt pracownika banku w razie takiej potrzeby.

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty banku w którym posiadasz konto osobiste możesz założyć lokatę lub rachunek oszczędnościowy bezpośrednio po zalogowaniu do swojego konta. W takim wypadku wystarczy, że wybierzesz opcję lokaty lub konta oszczędnościowego, które Cię interesuje, a także zaznaczysz jaką kwotę chcesz wpłacić na utworzony rachunek.

Formularz udostępniony przez bank jest zabezpieczony zatem nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich danych. Aby mieć pewność, że nie zostaną one wykorzystane w inny sposób warto także dbać o zachowanie podstaw bezpieczeństwa korzystania z internetu.

Promocyjne oferty

Stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego, prawdopodobnie nie zostaną w tym roku podniesione. To niekorzystna informacja dla oszczędzających, którzy już od kilkunastu miesięcy czekają na atrakcyjniejsze oprocentowanie lokat. Jednak popularność depozytów nie spada i warto zastanowić się nad zabezpieczeniem swoich oszczędności nawet jeżeli odsetki nie są tak wysokie jak moglibyśmy tego oczekiwać.

W rankingu lokat terminowych przeważają oferty promocyjne, zawierane z nowymi Klientami banków. Jeżeli do tej pory nie skorzystałeś z jednej z tych ofert, zdecydowanie warto zastanowić się nad założeniem depozytu i skorzystaniem z preferencyjnych warunków. Lokaty tego typu gwarantują nawet kilka razy wyższe oprocentowanie, są jednak ograniczone ze względu na niską maksymalną kwotę jaką może wpłacić Klient oraz krótki okres zapadalności lokaty, bez możliwości odnowienia jej na tych samych warunkach.

Przekonaj się czego możesz się spodziewać i skorzystaj z rankingu lokat na naszej stronie. Nie tylko zobaczysz ile możesz zyskać ale także wypełnisz całkowicie bezpieczny i darmowy wniosek, który umożliwi Ci założenie lokaty.