Kto skorzysta z najlepiej oprocentowanej lokaty?

Lokaty o atrakcyjnym oprocentowaniu wciąż są rzadkością. Stopy referencyjne nie zostały nadal podniesione choć coraz częściej mówi się o tym, że to kolejny ruch Rady Polityki Pieniężnej. Inflacja nie zwalnia i jest coraz bardziej odczuwalna nawet w codziennym życiu. Jak zapobiec utracie wartości oszczędności? Dobrym rozwiązaniem będzie wybór lokaty, która zapewni atrakcyjne oprocentowanie. Jednak co zrobić by faktycznie skorzystać z korzystnej usługi? Zachęcamy do aktywnego śledzenia ofert, które wcale nie wymaga poświęcenia dużej uwagi i czasu. Z naszą pomocą zyskasz dostęp do niezbędnych informacji i bardzo szybko poznasz oprocentowanie, a także warunki banków. Wszystko to bez wychodzenia z domu i dokładnie wtedy kiedy znajdziesz kilka minut by porównać lokaty w rankingu. Od długiego czasu na szczycie rankingu znajdują się oferty promocyjne, banki nie udzielają jednak tych depozytów wszystkim chętnym. Sprawdź czy Ty możesz liczyć na lepsze oprocentowanie i czego dokładnie wymagają banki od Klientów, którzy chcą skorzystać z promocji.

Lokata Happy - lider rankingu lokat

Lokata Happy przyciąga wielu zainteresowanych, powodem jest wysokie oprocentowanie sięgające 4,00%. Biorąc pod uwagę, że standardowe oferty oszczędnościowe zapewniają nawet kilkukrotnie niższe oprocentowanie w skali roku, oferta Idea Banku wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych lokat.

Idea Bank stawia jednak warunki, których nie są w stanie spełnić wszyscy Klienci banku. Czego dokładnie oczekuje się od osób, które chcą skorzystać z Lokaty Happy? Usługobiorca musi być nowym Klientem Idea Banku, co oznacza, że osoby, które korzystają lub w kiedykolwiek korzystały z usług tej instytucji nie mogą zdeponować swoich środków na promocyjnej lokacie. Dodatkowym warunkiem jest określenie maksymalnej kwoty jaką można wpłacić na lokatę, w przypadku Lokaty Happy to kwota nie wyższa niż 10 000,00 złotych i nie mniejsza niż 1 000,00 złotych. Trzeba także pamiętać, że Lokatę Happy można założyć tylko jednorazowo, a po upływie 3 miesięcy, chcąc skorzystać z lokaty w Idea Banku, oszczędności zostaną wpłacone na lokatę standardową.

Załóż lokatę online

Nie masz czasu na to by osobiście wybrać się do oddziału banku i założyć lokatę? Być może zechcesz skorzystać z bankowości elektronicznej i zaoszczędzić swój wolny czas, zakładając lokatę nie wychodząc z domu, dokładnie w tym momencie, kiedy będzie to dla Ciebie wygodne i potrzebne. Wystarczy, że wypełnisz odpowiedni wniosek, potwierdzisz swoją tożsamość i przelejesz oszczędności na lokatę.

To całkowicie bezpieczne zarówno dla Twoich pieniędzy jak i danych, które należy wpisać w formularz. Wniosek jest zabezpieczony przez bank i gwarantuje, że wszystkie informacje przekazane do instytucji drogą elektroniczną zostaną wykorzystane tylko do celów związanych z usługami banku.